Osobní šperky na míru

  • originalita
  • drahé kameny a kovy
  • investice
  • nadčasovost
  • tradice
  • umění

Šperky provázejí lidstvo od nepaměti. Podle nálezů je používali už jeskynní lidé. Jejich výroba i využití bylo a je velmi rozmanité. Ty dražší bývají většinou spojeny s nějakou významnou událostí, která zasáhla do nositelova života. Pokud jsou navíc vyráběny ručně a váže se k nim určitý příběh, nabývá tak jejich hodnota na významu.

Osobní šperky jsou unikátními uměleckými díly z drahých kamenů a kovů. Jsou navrhovány a vyráběny na míru svému nositeli.

Zrodu šperku předchází konzultace autorky a klienta, společný výběr kamenů, samotná práce na návrhu, a konečné zpracování návrhu šperku, který v sobě nese kromě potřeb klienta autorčiny mnohaleté vědomosti a zkušenosti z mimo-vědních oborů, násobené darem vidět neviděné, schopnostmi nadhledu i vhledu, jakož i čtením a pochopením vnitřního významu symboliky s vědomým používáním hermeneutických principů.

Šperky jsou vlastně miniaturními architektonickými díly, a proto je jim věnován tento, staletími ověřený, specifický přístup.

Celý proces návrhu a realizace každého osobního šperku je individuální, zpravidla však trvá kolem 2-3 měsíců, než se šperk dostane ke svému adresátovi. Jen tak lze dostát jeho exkluzivitě.

Každý šperk, pocházející z tohoto uměleckého ateliéru je unikátní a nesetkáte se s druhým takovým, leda by podobnost byla účelná.

Máte-li zájem o unikátní umělecké dílko, které bude vám nebo vašim blízkým tzv. "šité" přímo na míru, kontaktujte mě, ráda se vám budu věnovat.

Fotografie již zhotovených Osobních šperků na míru naleznete v mé galerii - náušnice, přívěsky, prsteny, soupravy.

 

{"prihlaseny":0,"jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"","ano":"Ano","ne":"Ne"}
http://artofjewels.cz/
http://artofjewels.cz/osobni-sperky-na-miru
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému