Reference

 

Lenka a Martin, státní zaměstnanci

​Děkujeme za vstřícný a osobní přístup při tvorbě našich snubních prstenů. Jsou krásné a všem se moc líbí. Také to, že nám byly vytvořeny na tělo, má pro nás hlubší význam a věříme, že nás budou provázet celým životem jako naše láska.

 

Lucie, svobodné povolání

Katy pro mne zhotovila několik šperků a pokaždé se jednalo o velmi příjemnou a profesionální spolupráci. Ocenila jsem především její pohotovost, schopnost naslouchat a plně se vcítit do osobnosti budoucí majitelky šperku. Celý proces vytváření mě moc těšil a na jeho konci byl vždy překrásný šperk, který mi otevíral nový obzor týkající se mého světa vnitřního i vnějšího. Už v prvním týdnu nošení jsem zaznamenala silnou vnitřní reakci, (patrně) mé duše, a zároveň i jistou pozitivní změnu ve svém okolí ve vztahu ke mně. 
Šperky od Katy mi velmi pomáhají naladit se na mé vnitřní já a dovolit mi se dostat i v běžném životě k hlubší podstatě jednotlivých jevů. Zároveň mě myslím i velmi chrání, nebojím se s nimi přijímat větší výzvy, ale současně mi nedovolí přepínat mé síly. Určitě mi pomohly najít a velmi okrášlit cestu rozvoje sebe sama. :-)

 

Jana, terapeutka

Z prstýnku jsem nadšená:) Pracuje se mnou... Moc se mi líbí, že je jako bych ho měla odjakživa, souzní:))) Mám pocit, že ke mně patří druhá kůže. Přesně vím, kdy ho mám a kdy ne. Ven bez něho vůbec nechodím. Cítím ochranu, kterou mi ten prsten dává. Prsten jsem si chtěla nechat udělat kvůli tomu, že jsem chtěla uzavřít starou karmu. Připomíná mi „důvěřuj, ale prověřuj, chraň se. Není všechno tak, jak se na první pohled může zdát. Buď na sebe opatrná.“

 

Soňa, manažerka

Milá Katy, prstýnek od tebe nosím stále, nesundavám jej ani na noc. Působí na mě svou jemností ale i silou zároveň. často a ráda se nořím pohledem do hloubky spinelu a přitom se nechávám jemně hladit fialovým odleskem tanzanitů. Ten pohled mě vždy zklidní a dodá sílu. Za těch pár týdnů, co ho mám, nastaly v mém životě změny,které jsem dříve považovala jen za sny a neuskutečnitelná přání. S prstýnkem na ruce mám ale pocit bezpečí,odhodlání a důvěry v sebe samu. Děkuji :-)

 

Jakub, t.č. 9 měsíců ;-)

Milá Katy, amulet od Tebe je naprosto překrásný! Maminka si jej občas pověsí na krk, a já si s ním hraji a prohlížím si jej ze všech možných stran a úhlů. Chytal jsem jej do svých drobných ručiček mnohem dřív, než dovolují knihy o motorickém vývoji dítěte. Ale to jen tak mezi námi. Jsem pořád zvídavý, což maminku těší. Jen když mě chce obléct, z té mé zvědavosti se jí začíná rýsovat vráska nad pravým okem, ale neříkej jí to, mohlo by ji to mrzet. Pořád potřebuji objevovat svět, a tak má máma co dělat, aby mě oblekla. A že mě za den obléká častokrát. Někdy mám pocit, že snad ani nic jiného neděláme, ale to jsem odbočil. Na místě mě v takovou chvíli udrží jen nějaký nový objekt. Takový, který vidím poprvé. A pak amulet od Tebe, na tom je pořád co objevovat. Děkuji Ti, milá Katy, nejen za něj, ale i za "Barany, barany, duc." Bylo velmi inspirující a posilující trkat se s jiným dvounohým beranem.

 

Vlaďka, terapeutka

Šperky střídám. Tak, jako se střídají energie, které působí v mém vnějším nebo vnitřním prostředí. Vnímám jejich řeč stejně jako řeč barev a energie kamenů nebo rostlin. Někdy stačí prstýnek, někdy potřebuji celou sadu, někdy kombinuji s úplně jinými šperky nebo kameny. Pokusím se vyjádřit jen krátce - šperky, které jste pro mě dělala, mi přinesly jemnost, citlivost na energie, vyrovnanost, pocit bezpečí, pocit ukotvení, schopnost zacílení, snadněji přijímám výzvy.

 

Jitka, účetní

Velmi ráda šperk nosím a neuvěřitelně by mi chyběl, pokud bych ho neměla při sobě. Mám k němu prostě vztah. Dělám méně chyb, protože se více cítím sama sebou, což mi pomáhá utvářet si život, o jakém jsem vždy snila. Díky němu jednám jak s rozmyslem, tak i srdcem, a do cesty mi tak přicházejí lidé, kteří jsou nejen odborníky, ale také milí a šikovní /např. právnička u rozvodu, realitní makléř při prodeji domku/.

 

Lucie, učitelka

Kateřino, hluboce děkuji za Vámi navržený šperk. Kromě toho, že je přenádherný, cítím z něj i jakousi nevysvětlitelnou sílu. Nosím jej každý den a poznávám sama na sobě, že jsem se neuvěřitelně zklidnila. I ve školství jsem si našla novou cestu, která má kupodivu smysl, a to jsem myslela, že už mě nové nadšení v této oblasti nikdy nepotká. Šperk nemám moc dlouho, a proto jsem sama zvědavá a moc se těším na to, co všechno mi ještě umožní poznat a zažít. Už teď jsem nedočkavá na náušnice, které mi právě navrhujete.

Patří Vám velké díky a přání, ať máte spoustu stejně spokojených zákazníků.

 

Jana, terapeutka

Ke šperku od tebe mám k němu moc velkou úctu a občas pochybuji o tom, že si ho opravdu zasloužím. Nicméně jsem se s ním konečně rozhodla změnit své zaměstnání na poslání a realizovat se plně v pomoci druhým. Cítím, že mi šperk pomáhá a podporuje mě.

 

Jana, podnikatelka

Ďakujem za nádherný šperk, ktorý nosím a pomáha mi. Keď som ho od Vás dostala a otvorila som krabičku, pocítila som, ako ma zaliala energia a hneď som vedela, že to je to, čo som potrebovala. Ešte raz Vám ďakujem. Po čase ako som si ho pre seba zasvätila, začali sa mi stávať podivuhodné veci. Inak som začala uvažovať v podnikaní a darí sa aj mne aj firme. V reiki som začala značne napredovať a lepšie preciťujem energie a dokonca vidím auru ľudí aj predmetov. Mávam zvláštne sny doslova prorocké a intuitívne myšlienkami dokážem predpovedať veci, ktoré sa stanú. Viem, že môj amulet je mi v mnohých duchovných veciach nápomocný.

 

 Iva, IT

Již během přípravy mého šperku se moje problematická situace začala vyjasňovat tak, že jsem si mohla mnohem lehčeji naplánovat svoji budoucnost, a také jsem otevřeně hovořila o problémech, které jsem měla. Momentálně mám vytyčené cíle, kterých chci dosáhnout v osobním i pracovním životě.  S nošením šperku jsem nabyla vice sebevědomí a dveře, které byly dříve zavřené, se otevřely.

 

Marie, terapeutka

Prsteny „Dotyk moře“ , který obsadil prostředník mé levé ruky a „Strážci“ na prostředníku pravé ruky jsou natolik  krásné a svým působením úžasné, že vytlačily z mých rukou všechny ostatní, již nepotřebné  ozdůbky, a staly se skutečnou a hodnotnou ozdobou rukou. A nejen pro mě, i pro ty, kdo je vidí. Laskavost a něha „dotyku moře“ dennodenně něžně hladí po dušičce, zatímco přísný strážce osudu hlídá mé kroky a mnohdy i dopředu oznamuje, čeho se mám vyvarovat.  

Když jsem obdržela svůj přívěsek „Rosetta“, byla jsem jeho krásou a zářením tak ohromená, že jsem jej  z počátku bála nosit, pak jsem jej měla nějaký čas schovaný pod oblečením, než jsem jej „pustila“ do běžného každodenního nošení. Dnes už je mojí každodenní součástí a přináší mi jen samá dobra. A pozoruji, že pozitivně působí i na mé okolí.

 

Nezbývá, než vděčně poděkovat za tyto úžasné průvodce životem.

 

Jitka, šamanka

Již přes rok nevycházím z úžasu. Totiž na vánoce 2009 jsem od manžela dostala soupravu "GRACE" - přívěšek a náhrdelník, které jsi navrhovala. Nemohla jsem uvěřit, že jsi se trefila nejen do kamene dle mého přání, ale také energie, které provázeli tento šperk a účel, který jsi mu vtiskla byla zcela na míru pro mě a to aniž bys mě viděla. Tak jemná práce a tak neuvěřitelná síla. Od té doby jsem je nesundala. No a tyto vánoce 2010 jsem dostala prsten "GRACE - OKO". Ještě teď mám husí kůži, když si vzpomenu na slova, která jsi mi k tomu šperku napsala. Jak jsi to mohla vědět? Jsi opravdu kouzelnice.

Přála bych všem, aby si mohli dovolit luxus osobního šperku tebou navrženého, jelikož to není jenom šperk, ale veliký dar. Ještě jednou moc děkuji. 

 

Martin, státní zaměstnanec

Šperk mi pomohl vyrovnat se s několika problémy, které mi komplikovaly život řadu let. Během prvních měsíců ode dne, kdy jsem jej začal nosit, se problémy začaly postupně řešit. Stačilo jen chtít. Některé věci, které se mi dříve jevily jako důležité, ustoupily do pozadí. To se týká především mého bývalého zaměstnání, které nemohu vykonávat ze zdravotních důvodů a mých dřívějších koníčků, na které nemám čas, protože se věnuji své rodině. Přesto mne tyto záležitosti nepřestaly zajímat, jen jim nepřikládám takový význam. Kromě toho jsem se díky šperku lépe vyrovnal s některými vztahovými záležitostmi.

Shrnu-li své zkušenosti, mohu říci, že šperk podpořil má usilování o vnitřní změnu, podpořil mou vůli. To se v důsledku projevilo větším klidem, lepším vyrovnáním se stavem věcí a spokojeností v životě.

{"prihlaseny":0,"jazyk":"1","povinne":"Povinn\u00e1 polo\u017eka","neopravnen":"Nem\u00e1te opr\u00e1vn\u011bn\u00ed k proveden\u00ed po\u017eadovan\u00e9 operace. Ov\u011b\u0159te jestli je va\u0161e p\u0159ihl\u00e1\u0161en\u00ed st\u00e1le aktivn\u00ed a sv\u00e1 p\u0159\u00edstupov\u00e1 pr\u00e1va.","ok":"OK","storno":"","ano":"Ano","ne":"Ne"}
http://artofjewels.cz/
http://artofjewels.cz/reference
Během minut dojde k vašemu automatickému odhlášení ze systému. Potřebujete více času?
Z důvodu dlouho trvající nečinnosti jste byl automaticky odhlášen ze systému